Koncert profilaktyczny "Złodzieje życia"

zlodziejezyciaW dniu 21 listopada dzięki Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łaszczowie nasi uczniowie z klasy VII i VIII mieli możliwość uczestniczyć w niezwykłym koncercie profilaktycznym "Złodzieje życia", który odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łaszczowie. Koncert był prowadzony przez Pana Jarosława Tioskowa - legendę polskiego bluesa, współzałożyciela zespołu Kasa Chorych.

Pan Jarosław nigdy nie był uzależniony, ale jako artysta niejednokrotnie ocierał się o problem narkomanii, alkoholizmu, przemocy, samotności i pogoni za pieniędzmi.

Było to wspaniałe doświadczenie muzyczne. W swoich opowieściach i piosenkach zachęcał do motywacji do dobrego życia, dokonywania właściwych wyborów i decyzji. Mówił głośno i dosadnie śpiewał o „legalności sprzedawanej śmierci” w postaci używek, w dzisiejszym świecie, tak łatwo dostępnych każdemu z nas.

zlodziejezycia 3

zlodziejezycia 1